Abonament dla firm- Inpost

Inpost paczkomat Gościno tel: 730 608 208

Zachodniopomorskie

W ostatnich czasach część ludzi robi zakupy poprzez internet. Stanowi toż miłe przede wszystkim ze względu na większość owoców i ich sposobów, jakie możemy zlokalizować w sieci. Parę kliknięć, pieniądze wychodzą z konta, i już jutro paczka z upragnionym przedmiotem dostaje się w własnych rękach. A wtedy wszystko bez ruszania się z łóżka! Stanowi toż idylla dla starych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do klienta. Najpopularniejszym sposobem przekazu paczek stały się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Białogard

Nowa firma, którą jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym klientom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki którym mogą one oszczędzić na wysyłce paczek, i jedyna nazwa kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, gdy ktoś nie jest do celu przekonany co do form pracy pracowników InPostu, może kupić abonament na stan próbny. Kosztuje on 150 przyjemnych a stanowi możliwe oddanie go do celu 3 okresu rozliczeniowego. Stanowi toż wyjątkowo dobra opcja dla inwestorów, którzy dopiero wkraczają na rynek i nie wiedzą, który będzie popyt na konkretny produkt. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, i za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, i za kurierską od 11,77 zł. Im znacznie paczek zostanie wysłanych, tym wartość pojedynczej paczki będzie krótsza.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Białogard

Umowa taka ma zarówno przesyłki produkowane przez kurierów do Paczkomatu, jak oraz te dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez wszystek okres trwania umowy, a ponadto zapewnia, że aż 95% paczek dojdzie do klienta już drugiego dnia. Stanowi toż wyjątkowo popularne w czasie przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka pewno istnieć na siłę złota. Powody te tyczą się każdego z abonamentów.

Abonamenty są podzielone na trwające 12 i 24 miesiące. Mała Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy zaopatrzyć w jej konstrukcjach 20-50 paczek miesięcznie. InPost daje ją przedsiębiorcom, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w e-commerce. Paczki kurierskie już od 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i stoi możliwość nadania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, świadczonym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe jedzą od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Białogard

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Ważny to Niewielkiej Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), i nowy to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W wczesnym przypadku paczki Paczkomatowe jedzą od 8,58, a kurierskie od 11,23. W przeciwnym przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych zakładają się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie dane powyżej ceny są cenami netto. Abonament można zwiększyć w perspektywy, jeśli firma dalej będzie się rozwijać. Każda inna paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne stawki na usługę nagrody za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, przystosowaną do jego potrzeb ochronę przed sprzedażową, a także możliwość mienia z podjazdów kurierskich w wolnym momencie, w współzależności od potrzeb. Stawka za paliwo istnieje i wliczona w sumę abonamentu, nie powinien się martwić o ukryte koszty.

Pomimo korzystania w bezpośredniej możliwości aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest zwykły także na styk z większymi klientami. Aby uzyskać indywidualną ofertę abonamentu, należy zetknąć się z firmą. Na kartce internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można również skorzystać z numeru infolinii. Wybranie abonamentu stanowi znacznie przydatne – wystarczy wpisać na kartę InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej pasujący. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu marki i numeru NIP firmy, używamy do zbilansowania a do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można uzyskać bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Białogard

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments